Dopřejte si pohodlí a odpočinek na Zámku Old Yard Rychvald

Old Yard Rychvald

Život je tvořen zážitky. Ty jsou tím, na co po čase vzpomínáme a co utváří náš příběh.
Pokud se cítíte dlouhodobě unavení, podráždění a v napětí, dopřejte si volno a čas, který bude jen váš. Vykročte z každodenního shonu. Odpočiňte si. Uvidíte, že přijdete na jiné myšlenky, objeví se nová inspi-race, nové impulzy a svěží energie. A dopřejte si také to, po čem v hloubi duše toužíte a vždy jste toužili.
Jedním z takových snů, který v nás dřímá třeba už od dětství, je zažít pobyt na opravdovém zámku. Splňte si svůj sen!

Číst dál...

Údolní přehrada Eibenstock se mění v umělecké dílo

Přehrada

Klaus Dauven, umělec zabývající se reverzním graffiti, vytvořil na zdi údolní přehrady Eibenstock velkoformátové umělecké dílo. Za pomoci vysokotlakých čističů vypracoval z až třicet let staré vrstvy nečistot kresbu, která znázorňuje dva místní pstruhy. Obraz „Rybí říše“ je viditelný jako světlý a tmavý kontrast mezi zpracovanou a nezpracovanou plochou. Společnost Kärcher projekt podpořila a doprovázela v rámci svého programu kulturního sponzoringu svými zkušenostmi a technikou.

Číst dál...

Hotel Vyhlídka – relaxace po celý rok

hotel

Čerstvý vzduch a horské scenérie lákají návštěvníky na hory za odpočinkem. A právě takovým místem je lázeňské město Janské Lázně, které leží na úpatí Černé hory v Krkonoších. Termální pramen zde byl znám už v 11. století a veřejné lázně zde fungují už od století 17. Lázně zde založil Jan Adolf Schwarzenberg a dnes se specializují zejména na léčbu pohybového a dýchacího ústrojí.

Číst dál...

Divadelní ochotníci v Týně nad Vltavou se dočkají nového otáčivého hlediště

otáčivého hlediště

Divadelní ochotníci v Týně nad Vltavou hrají pod širým nebem už 100 let. Spolek Vltavan si ke svému výročí nadělil dárek. Architektonický ateliér A8000 pro něj navrhl rekonstrukci jediného otáčivého hlediště na světě, které patří amatérskému divadelní spolku. Divácká kapacita se zvýší z 220 na 260 lidí, herci i technici získají pohodlnější zázemí. Plášť točny by navíc měly pokrýt světelné čočky. Jakmile se nebude hrát, bude divadelní točna svítit jako pomyslné veřejné osvětlení či lucerna v parku.

Číst dál...

Strana 1 z 13

susenky