Půjčka na dovolenou může být řešením

Půjčka na dovolenou může být řešením

Jedny z nejhezčích zážitků jsou ty, kde je i vaše nejbližší rodina. Například společně trávíte dovolenou u moře nebo cestujete do exotických zemí.

Nastane ovšem situace, kdy právě před letními prázdninami nemáte dostatečné množství finančních prostředků. Je to nepříjemné. Děti se těšily k moři, prospělo by jim to i po zdravotní stránce a vy s manželkou přemýšlíte, jak tento problém vyřešit. Variantou by mohla být půjčka na dovolenou, ale není to riskantní?

Mnozí se při půjčování peněz obávají ztráty nemovitostí. Banky žádají záruky a tím jsou většinou domy a byty klientů. Ale například nebankovní půjčka bez zástavy obchází toto riziko. Nabízí ji osvědčené finanční společnosti a mohou vás překvapit příznivým úrokem, který je srovnatelný s bankovními domy. Některé společnosti nabízí svědomitým klientům vrácení částky peněz jako bonus za poctivý přístup ke splátkám. Půjčka na dovolenou se nevyřizuje složitě. Podáte si žádost (telefonicky nebo mailem), ta bude posouzena a po schválení podepíšete smlouvu. Podmínkou je plnoletost, stálý příjem (dokládá se výplatní páskou nebo výpisem z účtu) a dva platné doklady totožnosti. Pokud jste se obrátili na spolehlivého finančního partnera, nemusíte se obávat. Peníze obdržíte na váš účet a pak můžete v klidu odjet na dovolenou.

Jestliže se rozhodnete navštívit vzdálenější kontinent, nemusí být vaše cesta tak finančně náročná, jak by se na první pohled zdálo. Vyhledejte si nejlevnější letenky na Internetu. Buď přímo na portálech leteckých společností – tam záleží sleva i na tom, který den odlétáte a jaké letiště je místem návratu. Nebo využijte stránky společností se zaměřením na akční letenky. Vyhledávejte důkladně a včas, pak je možné ušetřit i značnou peněžní částku. Ta se při pobytu v cizích zemích bude jistě hodit.

Chcete-li zažít exotiku „v přímém přenosu“, poznat jiné kultury, vidět na jednom místě historické památky i moderní architekturu – navštivte hlavní město Malajsie – Kuala Lumpur. Bylo založeno roku 1850 jako osada pro dělníky cínových dolů. Dnes tu žijí Číňané, Malajci, Indové, Filipínci a řada dalších národnostních menšin. Za zhlédnutí určitě stojí Královský palác, Náměstí Merdeka a místní tržiště s neopakovatelnou atmosférou. Vede tu městská doprava s nadzemními tratěmi, milovníci moderní železnice si příjdou na své. Opravdovou dominantou města je mrakodrap Petronas Twin Towers. Jeho „dvě věže“ jsou spojeny průchozím tunelem ve 41. patře a donedávna byl nejvyšším mrakodrapem světa. Včas si vyhledejte letenky Kuala Lumpur a prožijete zde nezapomenutelnou dovolenou plnou nevšedních zážitků.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.