Hotel Vyhlídka – relaxace po celý rok

hotel

Čerstvý vzduch a horské scenérie lákají návštěvníky na hory za odpočinkem. A právě takovým místem je lázeňské město Janské Lázně, které leží na úpatí Černé hory v Krkonoších. Termální pramen zde byl znám už v 11. století a veřejné lázně zde fungují už od století 17. Lázně zde založil Jan Adolf Schwarzenberg a dnes se specializují zejména na léčbu pohybového a dýchacího ústrojí.

Ale do města nelákají jen lázeňské procedury. V zimě jsou Janské Lázně hlavně cílem milovníků lyžování, protože Skiresort Černá hora – Pec je vůbec největším lyžařským areálem u nás s nabídkou 9 vleků, 3 lanovek, 17,5 km sjezdovek, 55 km běžeckých tratí, dětského centra LIVE park s pojízdnými koberci a sáňkařskou dráhou. Lyžovat se tady dá i večer při umělém osvětlení.

Ale ani bez sněhu neztrácí Janské Lázně své kouzlo. Pohled na okolní hory a krásnou přírodu stojí za návštěvu v jakémkoli ročním období. Chcete-li navštívit Janské Lázně, ubytování si raději rezervujte předem. Vyzkoušejte například rodinný hotel Vyhlídka, který se nachází přímo ve městě, jen kousek od sjezdovky. Nedaleko je také stanice lanové dráhy, která jezdí až pod vrchol Černé hory, ležící ve výšce 1 299 metrů nad mořem.  V hotelu Vyhlídka je k dispozici celkem 17 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů. Do všech pokojů lze umístit dětskou postýlku a ze všech pokojů je krásná vyhlídka na město a jeho okolí. Navíc mají některé pokoje také balkon.

Klienti na horách ale chtějí i další služby přímo v hotelu. Právě na to sází také hotel Vyhlídka, který má vlastní hotelové wellness centrum. Wellness s výhledem na Krkonoše má v nabídce vnitřní hotelový bazén a masážní kruhový whirpool, kde můžete relaxovat a zároveň se přes prosklenou stěnu dívat na okolní přírodu. Součástí wellness centra je také privátní sauna, kde je finská sauna, indická bylinková parní kabina, infrasauna a dřevěné polévací vědro se studenou vodou. K dispozici jsou ručníky, prostěradla a studené a horké nápoje. Objednat předem si lze také půlhodinové nebo hodinové masáže – relaxační olejovou masáž, anticelulitidní masáž, masáž lávovými kameny, komplexní masáž zad, nebo masáž hlavy a šíje. V nabídce jsou i balíčky kombinující saunu a masáže pro jednu až čtyři osoby.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.