Na letní sezónu se otevírá Gabriel Loci

Gabriel Loci

Gabriel Loci se svým bohatým programem a nevšední atmosférou se opět chystá obohatit pražskou uměleckou a kulturní scénu od brzkého jara do pozdního podzimu a otevírá své brány 30. dubna. Návštěvníci si již zvykli na každoroční bohatý program spojený s letní scénou a venkovním barem, který se letos rozroste o grilování každou středu až neděli.

Číst dál...

Správná peněženka pro každého muže

peněženka

Jen velmi málo mužů nosí peníze jen tak v kapse. Naprostá většina z nich potřebuje pořádnou peněženku. Ale i ty sebekvalitnější se časem díky nošení po kapsách opotřebují. Proč tedy nekoupit manželovi, tatínkovi, dědečkovi, nebo kamarádovi peněženku novou? A pokud má být skutečně kvalitní, tak jedině z pravé kůže.

Číst dál...

Je kráska Aneta Vignerová nevěrná?

Parfémy

Není to dlouho, co modelka Aneta Vignerová přiznala vztah se scénáristou a dramaturgem Petrem Kolečkem. V současné době vypadají oba dva zamilovaně a nedávno poprvé dokonce padla řeč i na miminko. Aneta už ale na kontě pár nepodařených vztahů, které nevyšly má. Nyní si totiž užívala s jinými muži a ani jeden z nich její Kolečko rozhodně nebyl.

Číst dál...

Strana 1 z 3

susenky