Sada pro pravého muže – dárek pro každou příležitost

muži

Každý muž by měl vlastnit aspoň jeden kvalitní kožený pásek a je úplně jedno, zda obvykle nosí oblek, nebo džíny a tričko. Pásek je naprostým základem pánského šatníku pro muže v každém věku. Druhou nezbytností je pořádná kožená peněženka.

Můžete jim koupit jedno, nebo druhé. Nebo obojí zároveň v jedné krabičce. Pokud hledáte dokonalý elegantní dárek pro partnera, otce nebo třeba bratra, zkuste si vybrat některou z dárkových kazet známých značek. Krásná kožená peněženka ladící s páskem v perfektní krabičce už nepotřebuje nic na doplnění, snad jen jmenovku. A kdyby se nehodila ani peněženka, ani pásek, určitě najdete něco vhodného třeba do pracovny.

Existuje celá řada variant dárkových sad pro muže. Jejich základní dělení je na dárkové kazety s páskem a bez pásku. Pánské dárkové sady s páskem obsahují peněženku vyrobenou z pravé kůže a opasek ze stejného materiálu a ve stejném odstínu. Kazety bez pásku obsahují buď koženou peněženku s koženým přívěskem na klíče, nebo to samé navíc také s pouzdrem na karty. Další variantou je sada s peněženkou a pouzdrem na karty. U pánů vládne v barvách kožené galanterie klasika – nabízené sady jsou buď v černém, nebo hnědém provedení.

Do pracovny, nebo do pokoje pána domu se zase hodí kazeta s kvalitním kuličkovým perem a přívěskem na klíče, které jsou doplněné buď otvírákem s nožíkem, nebo otvírákem s vývrtkou, případně zavíracím nožíkem.

Ať už si vyberete dárek značky Pierre Cardin, nebo Rovicky, určitě neuděláte chybu. Všechny nabízené dárkové sady jsou zabaleny buď v dárkové kazetě nebo kvalitní dárkové krabičce. Vypadají skvěle a obdarovanému udělají radost. A víte, že krásnou sadu pásku a peněženky z červené nebo modré kůže od firmy Pierre Cardin můžete koupit třeba také mamince?

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.