Správná peněženka pro každého muže

peněženka

Jen velmi málo mužů nosí peníze jen tak v kapse. Naprostá většina z nich potřebuje pořádnou peněženku. Ale i ty sebekvalitnější se časem díky nošení po kapsách opotřebují. Proč tedy nekoupit manželovi, tatínkovi, dědečkovi, nebo kamarádovi peněženku novou? A pokud má být skutečně kvalitní, tak jedině z pravé kůže.

Také v kategorii pánských peněženek se objevují novinky díky měnícím se módním trendům. Ale existuje několik stálic, třeba v barevnosti. Pánové mají rádi elegantní barvy, tedy černou, různé odstíny hnědé, šedou a modrou. Jiné barvy se obvykle na peněžence objeví maximálně jako kontrastní proužky. Až na několik výjimek mají všechny modely pánských peněženek mincovníky uvnitř. V posledních letech jsou oblíbené také peněženky s řetízky, které se připevňují ke kalhotám, jako bezpečnostní pojistka před kapesními zloději.

Některé pánské peněženky nemají žádný uzávěr a otevírají se jako kniha. Jiné se zavírají na zip, nebo pomocí přezky, ale všechny disponují moderní funkcí RFID. Pokud na peněžence najdete takové označení, znamená to, že je vyrobena speciální technologií, která brání nechtěnému přečtení platebních karet. To je dnes více než žádoucí funkce, protože zneužití karet je také velmi častým zločinem.

Luxusní kožené pánské peněženky vyrábí řada firem. V nabídce online obchodu Ahal peněženky najdete aktuálně výrobky značek Always Wild, Betlewski, Peterson, Pierre Cardin, Harvey Miller Polo Club nebo Dariya bags. Jednotlivé modely se neliší jen barvou a celkovým tvarem, ale také orientací, tedy buď na výšku nebo na šířku. Dalším podstatným parametrem je vnitřní členění peněženky, kolik má kapes na bankovky, na karty, průhledných a skrytých kapes, případně bezpečnostních kapes na zip. Mincovníky mají v kategorii luxusnějších peněženek všechny modely.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.