Vyzkoušejte Indoor surfing v Praze

Zkusili jste někdy u moře surfovat a zalíbilo se vám to? Jenže na další dalekou cestu za vlnami nejsou finance nebo čas? Nyní už za surfováním nemusíte cestovat, protože ono přišlo za vámi. Stačí si dojet do Prahy a vyzkoušet super zážitkovou novinku posledních let – indoor surfing!

Moře pod střechou

V Praze byla pro surfování vybudována speciální aréna s důmyslným zařízením, které dokáže nasimulovat stejné podmínky jako na moři – tedy opravdovou vodní vlnu. Vše je pod střechou, takže si můžete jít zasurfovat kdykoliv si vzpomenete, v zimě i v létě, za každého počasí. Kromě toho si zde můžete dát v plavkách na baru drink a na chvíli se tak přenést na pláž, aniž byste vytáhli paty z ČR. Můžete přijít s kamarády a užít si tu malou beach party, naplánovat zde originální rozlučku se svobodou nebo zajímavý teambuilding pro vaše zaměstnance.

Zvládnu to i já?

Jestli se bojíte, že byste surfování nezvládli, nebo s ním nemáte žádnou zkušenost, hoďte starosti za hlavu. V Surf Areně se naučí surfovat i úplný začátečník, dokonce i malé děti. Jsou zde k dispozici vyškolení instruktoři, kteří vás provedou celým procesem od svezení na prkně v leže až po postavení na nohy a sjíždění vlny jako profík. Samozřejmostí je zapůjčení neoprenu, aby vám při řádění ve vlnách nebyla zima (a abyste se cítili opravdu jako v Kalifornii).

Surfing jako dárek

Víte o někom, kdo by si tento zážitek opravdu užil? Věnujte mu ho jako dárek. V zážitkové agentuře ESENNCE.cz si můžete objednat dárkový poukaz, který vám přijde do druhého dne rovnou pěkně zabalen v dárkové krabičce. Obdarovaný bude mít půl roku na jeho využití, indoor surfing je k dispozici celý rok za každého počasí, takže bude jen na obdarovaném, kdy si přijde zážitek vyzkoušet.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.