Let balónem – zážitek na celý život

Let balónem – zážitek na celý život

Děti je milují a i dospělým často vykouzlí úsměv na tváři. Barevné horkovzdušné balony plující oblohou přitahují naše pohledy vždy.

Kam letí, kde přistanou, kdo je asi na palubě? Proč neodhalit tajemství horkovzdušného létání a neprozkoumat to na vlastní kůži? Splnit si sen a zažít let balónem je dnes opravdu jednoduché. Stačí si vybrat druh letu, naplánovat termín a pak už se jen těšit.

Soukromě i se stewardkou

Nejčastěji se létá v balonech s košem, kam se vejde 5 – 7 pasažérů a pilot. Můžete tak vyrazit s kamarády nebo se účastnit letu s dalšími cizími pasažéry – ideální příležitost poznat nové přátele. Vypravují se také velké balony s místem až pro 16 osob, které mají velký komfortní koš a celou dobu letu je na palubě kromě pilota také stewardka. Pokud toužíte po opravdové romantice, můžete letět i sami ve dvou.

Let balónem – zážitek na celý život

Kolik to stojí?

Podle typu balonu a složení posádky se odvíjí také cena letu balonem. Za soukromý let si připlatíte, ale určitě to za to stojí, když chcete např. oslavit výročí s partnerem nebo třeba využít pohádkové příležitosti k žádosti o ruku. Za soukromý let zaplatíte určitě přes deset tisíc. Letenky na klasické lety balonem s dalšími pasažéry v koši se pohybují cca od 3500 Kč.

Skvělý dárek ke svatbě i životnímu jubileu

Poukaz na let balonem je skutečným darem s velkým D. Udělá radost novomanželům jako originální svatební dar, oslavenci jako dárek k významnému životnímu jubileu nebo poslouží skvěle jako dárek pro třídního profesora od maturujících studentů. Zkrátka je to nezapomenutelný a hodnotný dar, kterým nikdy nic nezkazíte. Snad jen pokud víte, že obdarovaný nemá rád výšky.

Let balónem – zážitek na celý život

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.