Únos komandem

Únos komandem

Stále více lidí vyhledává adrenalinové aktivity, které se často vymykají zdravému rozumu. Jednak si je můžete naordinovat sami, nebo můžete „potěšit“ své přátele.

Můžete se inspirovat například známým americkým filmem Hra, ve kterém hlavní představitel v podání Michaela Douglese obdržel originální dárek k narozeninám od svého bratra a málem ho to stálo život. Náplní dárku byly zcela nečekané situace, které na obdarovaného číhaly, a které si neuměl vysvětlit.

Do podobné situace si můžete i vy ocitnout, pokud vám vaši přátelé nebo rodina koupí neobvyklou hru, jejíž napětí se s tandemovým seskokem na padáku nebo bungee jumpingem nedá vůbec srovnat. Kouzlo tohoto dárku spočívá v tom, že se na něj nelze připravit. Představte si, že si vykračujete po ulici, nebo odemykáte dveře do domu, když vám zčista jasna nasadí někdo pytel přes hlavu, sváže ruce a šoupne do auta. Nevíte co se děje, kam vás kdo veze a nikdo na vaše otázky nereaguje. Je to hra po názvem Únos komandem, ovšem vy žijete v domnění, že je to doopravdy. Nevíte zda jde o nějaký omyl nebo policejní zvůli a nevíte co s vámi bude.

Je únos komandem drahý zážitek

Únos komandem můžete koupit svému příteli na webových stránkách. Lze si pořídit i dražší verzi, při které se vše nahrává na video, které si pak můžete doma pouštět pro pobavení rodiny či přátel.

Objednatel má záruku, že vše proběhne profesionálně a bezpečně. Záleží samozřejmě pouze na dotyčném, resp. na jeho zdraví, aby neutrpěl v důsledku šoku nějakou zdravotní újmu. Únosci se údajně zkušení profesionálové, kteří mají praxi z vojenského či policejního výcviku. Při objednávání se můžete domluvit i na tom, aby zdramatizovali únos pronesením například některých výrazů v ruštině nebo ukrajinštině.

Jedná se skutečně o nezapomenutelný zážitek. Přepadové komando může vniknout například do vašeho bytu, nebo dopoledne do práce a před zraky rodiny či spoluzaměstnanců vás spoutá a odveze neznámo kam. Vypadá to naprosto realisticky, a proto nelze dárek v podobě únosu komandem rozhodně pořídit někomu, kdo nemá pevné nervy nebo má srdeční potíže.

Zážitek únos

Další podoby adrenalinu

Chcete-li si užít něco náročného, můžete si u stejné firmy objednat například simulaci armádního výcviku nebo účasti v jednotce rychlého nasazení. Vyžaduje to pouze odvahu a alespoň průměrnou fyzickou zdatnost.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.