Děsivý hotel McKamey Manor

Hotel McKamey Manor

Patříte-li k milovníkům hororů, kteří při sledování hrůz zatouží být přímým účastníkem, je pro vás jako stvořený hrůzostrašný hotel McKamey Manor v kalifornském San Diegu. Ačkoliv je osmihodinová návštěva tohoto děsivého hotelu zcela zdarma, jsou na ni neustále dlouhé fronty čekatelů.

 

Možná se vám to zdá přitažené za vlasy, ale je to opravdová skutečnost. Hotel je hotelem pouze zdánlivě a z vnějšího pohledu. Uvnitř budete pro hostitele všechno, jen ne váženým hostem. Pokud se chcete nechat mučit, trýznit, deptat, ponižovat těmi nejkrutějšími způsoby, které vás poznamenají pouze na duši, ale jinak odtud odejdete nezraněni, račte vstoupit.

Hrůza, která není pro každého

Na návštěvu mohou vstoupit vždy maximálně dva lidé, ovšem vše je natáčeno kamerami z nejrůznějších úhlů, aby si všechny hrůzné okamžiky mohli vychutnávat zájemci na internetu. Pokud tedy máte dostatek odvahy, je vám minimálně 21 let a netrpíte zdravotními obtížemi, které by vás při úleku nebo velkém stresu mohly ohrozit na životě, můžete být objektem krutého zacházení. Pobyt v hrůzostrašném hotelu je zdarma a jediným platidlem je pytel žrádla pro psy nebo čtyři psí konzervy, které majitel hotelu požaduje, aby je poté věnoval na správné účely.

McKamey Manor

Prožij 8 hodin hrůzy

Po dobu celých osmi hodin budete střídavě svazováni a máčeni v tekutině připomínající krev, zavíráni v kleci, pokrýváni odpornými pavouky, brouky a živými hady. Pokud jste viděli některou populární soutěž typu Pevnost Boyard, kde soutěžící podstupují také cestu mezi hady a jinou havětí, věřte, že to je ve srovnání s hotelem McKamey naprostá selanka. Zde si nemůžete vybírat, kam šlápnout, ale se svázaným tělem budete jen trpět a modlit se, aby to už skončilo.

Na posilněnou se vám dostane odměny v podobě hnusného smrdutého pukavce, který budete muset pozřít. Budete muset podstupovat útrapy, jaké jste dosud viděli pouze v nějakém hororu. Ovšem zažít na vlastní kůži přímý kontakt s pavouky a hady, zavírání do klece nebo do těsné krabice, navíc politi odpornou tekutinou a svázáni, škrcení sadistickým tvorem, věšení nad umyvadlem plného krve, uzamčení v těsné kleci s plynovou maskou na obličeji, to vše se nedá s žádným zprostředkovaným zážitkem porovnat.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.