Potlačení chuti na cigaretu účinným způsobem

Kuřáci jsou pro nekuřáky ve společnosti méně vyhledávanou částí populace. Kdo kouří na veřejnosti, ohrožuje tím i lidi, kteří se stávají pasivními kuřáky.

Obecně si potom nemoc nevybírá na koho zaútočí. Odvykání kouření je však stále pro kuřáky vzdáleným pojmem.

Kuřáci vdechují do plic mimo svého vytouženého nikotinu i další škodlivé látky, např. dehet. Kuřák to ví, ale prostě nemůže si pomoci. Je totiž na své cigaretě natolik závislý, že se pro něj stává drogou a slovo „nekouřit“, je pro něj nepředstavitelná věc. Funguje to podobně, jako když člověk vstane a hned si udělá kávu. Jenže káva je v tomto případě o dost slabší odvar, než právě cigareta.

Rakovina plic je zřejmě největší hrozbou, kterou kuřák nebere v potaz nebo si říká, že se mu tohle nemůže nikdy stát. Kouří každý druhý, tak proč zrovna já bych měl mít rakovinu? Věřte tomu nebo ne, ale odvyknout si cigaretě, má sice v prvopočátcích vliv na psychiku, ale ten pocit, že jste to zvládli a vydrželi bez cigarety, za to potom rozhodně stojí.

Než se tak stane, je potřeba potlačit chuť na cigaretu

Kde člověku od závislosti na cigaretě pomohou? Existují centra, v současné době jsou tři (Brno, Břeclav, Hodonín). Pomocí metody biorezonance se naučíte ovládat svou chuť na cigaretu. Jistě to bude chtít i pevnou vůli, nezapálit si mezi ostatní kuřáky, ale kýžený okamžik se dostaví. Zatímco v polední pauze všichni pracovníci stojí před vchodem a kouří, vy můžete svůj čas využít efektivněji nebo jít třeba o to dřív domů.

O čem Bicom je

Bicom je bezbolestná technika, která potlačuje chuť na cigaretu díky deskovým elektrodám. Teď to sice nezní nikterak lákavě, ale až si nebudete smrdět sám sobě s cigaretou, zjistíte pozitivní účinky. Najednou člověk nemá chuť, což se rovná skoro nekuřáctví. Vše funguje pomocí deskové elektrody, kterou má člověk ukotvenou na hlavě ve formě čelenky a za zády modulační podložku. Vysílající signály zbavují touhu na cigaretu. Nic není tak snadné, než právě tato metoda. Nikotinový hlad po cigaretě mizí a v těle se při léčbě nevyskytuje žádná náhražka nikotinu tak, jako u jiných technik. Přestat kouřit znamená i více si věřit.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.