Chcete zážitek? Zažijte pohled se zdravým zrakem

Dokud máme zdravý zrak, nějak mu nepřisuzujeme žádnou hodnotu. Je to logické, protože hodnotu pro nás získává až v momentě, kdy z nějakého důvodu o část zraku přicházíme.

Kompenzace zraku by měla přijít včas, jinak si způsobujeme řadu dalších problémů, ale připravujeme se tím i o nádherné zážitky.

O jaké zážitky člověk s brýlemi přichází

Vyhlídkové lety jsou tím nejkrásnějším kocháním se do přírody. Pokud chcete zážitek uskutečnit, rozhodně si přírodní scenérii vychutnáte daleko lépe bez brýlí. Nejedná se však jen o vyhlídkové lety v letadle nebo balónu, existují i adrenalinové sporty. Bungee jumping nebo zorbing by s brýlemi ani nešlo uskutečnit.

Teď vás laserová operace očí sice bude stát peníze, ale promarněné příležitosti by vás mohly jednou mrzet více. Ať už je sport s brýlemi jakkoliv nevhodný, může být ovšem i nebezpečný. Rozbité brýle nebo jejich ulpívající část v oku nebo zaražená ve tváři, je jen zlomkem toho, co se může stát i vám.

Sportem ku zdraví tak nemusí u jedinců s brýlemi vůbec platit. Ať už si brýle sundají, tak zase hůře vidí. Je to začarovaný kruh a zdánlivě výhodnou variantou se mohou pro sport zdát kontaktní čočky. Jenže podrážděným očím a neustálé výměně se člověk nevyhne.

Nebude lepší podstoupit laserovou operaci očí?

Uvědomte si, že nepřicházíte jen o sportovní zážitky spojenými se souší, ale i s vodou a vzduchem. Skákání s padákem nebo rafting je neopakovatelným adrenalinem. Nenahraditelných zážitků je v životě spousta a netýkají se jen sportu. Kulturní akce spojené s uměním, hudbou, tancem a zpěvem vyžadují i vaší pozornost. Stálé zaostřování z horních řad sedaček v kině nebo divadle je skutečně ubíjející.

Užívejte si života jako za mlada

Laserové operace očí jsou na velmi vysoké úrovni poskytovaných služeb. Oční klinika ZIRIS se jimi zabývá i bez transplantace čočky a dalšího zásahu struktur oka. Technika PresbyMax a fakoemulzifikace se staly jedněmi z nejčastějších zákroků vůbec. Ke stáří se totiž mění pružnost čočky a dochází k jejímu zkalování. Po operaci zase uvidíte na televizi, čtení, ale nepřijdete ani o zážitky, které vám věnoval někdo z blízkých. Úspěšnost operací se setkala s pozitivními ohlasy a referencemi. Pokud se o laserových operacích chcete dozvědět více, navštivte internetový magazín o zraku.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.