AKCEHNED.CZ – vyhledání zážitků mobilní aplikací

Geoshopping neverland.cz

Pojem geocaching je u nás dobře známý. Pomocí souřadnic GPS tzv. kačeři hledají vodotěsné krabičky – cache – na různých místech. Ale geoshopping? Pokud jste o něm ještě neslyšeli, máte nejvyšší čas.

Zatím co v zahraničí je geoshopping značně populární, u nás není zdaleka tak rozšířen. A při tom se jedná o skvělou praktickou aplikaci pro váš chytrý telefon. S její pomocí vyhledáte na území naší republiky výhodné akce nebo slevy, které stojí za to a zajímají vás. Jak tato aplikace funguje?

Aplikace AKCEHNED.CZ pomocí souřadnic GPS zaměří vaši polohu a zobrazí vám zajímavé akce a případné slevy, které jsou ve vašem blízkém okolí. Vy sami můžete pomocí filtrování pak hledat to, co patří do okruhu vašich zájmů. Pokud vás zajímá kultura – výstavy, koncerty, kluby i s uvedením času, cen vstupenek a případných slev. Ocitnete se ve městě, kde to neznáte, nevíte, kde najdete občerstvení. Ani toto není problém, zobrazí se vám místa, kde se můžete najíst, denní menu restaurací nebo nabídka gastronomických specialit. A navíc se tam pomocí souřadnic snadno dostanete.

Chcete navštívit zajímavé lokality nebo historické památky v okolí, kde se právě nacházíte? Váš chytrý telefon zobrazí přehledně mapu a GPS vás dovede na dané místo. Možnosti zážitkové turistiky, výhodné ceny nabídek cestovních kanceláří, to vše máte teď ve svém telefonu. Jste na cestách a poškodila se vám turistická výstroj – není potřeba se vyptávat a složitě hledat obchod zaměřený na sportovní vybavení, zeptáte se jen svého chytrého telefonu. I ženy, které rády nakupují, si příjdou na své. Nemusí ztrácet čas a obcházet nákupní střediska, hledat nejvýhodnější ceny. AKCEHNED.CZ zobrazí přehledné seznamy obchodů, kde probíhají slevové akce.

Je vidět, že tato mobilní aplikace může být pro vás dobrým pomocníkem jak ve vašem městě, tak tam, kde jste poprvé a chcete se dobře orientovat. Svůj chytrý telefon většinou nosí lidé stále u sebe a vyhledávání není složité. Navíc denně probíhají aktualizace, nemusíte se tedy bát, že příjdete například o hudební zážitek, který nechcete zmeškat.

A jak si aplikaci pro geoschopping pořídit? Snadno. Stáhněte si zdarma AKCEHNED.CZ na GooglePlay a iTunes.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.