Kam v Praze na poctivé pivo a luxusní tatarák

Restaurace Lepší časy

Aktuálním trendem jsou různé bezlepkové a paleo diety, syrová strava a zdravý životní styl. Občas ale není nad to zajít si s přáteli na pořádný burger a dobré pivo. Pokud nehledáte pětihvězdičkovou restauraci s textilními ubrousky, ale dobře natočený půllitr a poctivý flák masa, vyzkoušejte Vršovice. Už dva roky tam sídlí restaurace Lepší časy.

Tahle hospoda je ideálním místem pro sledování sportovních zápasů. K tomu vám natočí Plzeň nebo Kozla a nabídnou skvělé jídlo. Určitě vyzkoušejte burgery v domácí bulce, čerstvou novinkou je „Čtvrtkilák se sýrem“. Nebo ochutnejte slavný "Tatarák Lepší časy", který je namíchaný podle domácí receptury a podává se s křupavými topinkami z domácího chleba. Sázkou na jistotu je pak steak z hovězí svíčkové a rumpsteak. A pokud dostanete chuť jen na něco menšího k pivu, vsaďte na hospodskou klasiku – roastbeef s rozpečenou bagetou s bylinkovým máslem nebo domácí bramborové chipsy s bylinkovým a česnekovým dresingem. Jestli vám ještě zbyde místo, zakončete tuhle parádu sladkými minikoblížky s nugátovou a ovocnou náplní s omáčkou z lesního ovoce.

Restaurace nefunguje pouze večer, stavit se můžete i na výborná polední menu. Každý den si můžete vybrat z pěti různých variant, pochutnají si tu i vegetariáni. V restauraci se čas od času konají zabijačkové hody nebo třeba steakové dny, tak nezapomeňte sledovat Facebook a webové stránky www.restauracelepsicasy.cz, abyste o všem včas věděli. Na stránkách najdete i aktuální nabídku poledního menu.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.