Užijte si nedbalou eleganci v pražské restauraci na Malé Straně

palačinky

Najíst se dobře v centru Prahy je umění. Typicky můžete narazit na tradiční české jídlo, různé fast foody nebo přemrštěné ceny v restauracích. Ale když víte, kam jít, může to být velice příjemný zážitek. Takový, který si vždycky odnesete z hipsterských bister na výletě v Berlíně nebo New Yorku.

Za podobným pražským podnikem se vydejte na Malou Stranu. Spojte jeho návštěvu s procházkou z Petřína na Kampu a udělejte si hezké víkendové odpoledne. Barbar Restaurant sice není úplně nový, ale od loňského září má nového majitele a koncept.

Užijete si tu pracovní oběd, skleničku s přáteli i romantickou večeři. Na menu najdete lehký salát, těstoviny i poctivý burger v domácí bulce. To všechno za velice příjemné ceny. Nové menu sestavuje team restaurace každé dva týdny. Na tom se vždy objeví předkrmy, polévka, hlavní jídla, domácí palačinky a dezert. Vyberou si samozřejmě i vegetariáni. Na www.bar-bar.cz se podívejte, jak v Barbaru zpracovali čerstvé sezónní suroviny tento týden.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.