Hlavním zahraničním hostem jarního festivalu UNITED city je Baruch Sanchez

UNITED city

V letošním roce připravili organizátoři festivalu UNITED společně s místním týmem v Českých Budějovicích akci nazvanou UNITED city. Na jednodenní festival dorazilo na 700 lidí, včetně vystupujících a realizačního týmu. Tím se podařilo splnit cíle, kterými jsou vytvořit prostor pro setkání mladých lidí, sdílení křesťanského poselství a podporu spolupráce místních církví. Proto se obě strany rozhodly ve spolupráci pokračovat a uspořádat stejnou akci také v roce 2024.

Daniela Hurtová, ředitelka festivalu, uvádí: „Cítila jsem velkou touhu církví spojit síly kvůli mladým lidem v Jihočeském kraji. Modlitby a snahu Pán Bůh požehnal a první ročník na jaře 2023 byl skvělý. Modlíme se, aby druhý ročník nejen navázal, ale byl velkou vlnou požehnání pro účastníky i pořadatele.“

Pro návštěvníky budou přichystány koncerty, semináře, workshopy, služba duchovního poradenství a modliteb. Mezi hlavní zahraniční hosty patří hudebník Baruch Sanchez (US).

Baruch je mladý worship leader, který působí v kalifornském sboru Hillsong Los Angeles. Jeho vizí je motivovat hudebníky z celého světa a podpořit jejich službu v dané komunitě. V rámci své hudební tvorby spolupracoval například se zpěvačkami Kim Walker Smith, Brooke Ligertwood a kapelou Hillsong. Na festival přijede představit své nové album.

UNITED city se uskuteční v sobotu 20. dubna 2024 v prostorách Kulturního domu Vltava v Českých Budějovicích. Aktuality a další informace ohledně příprav jsou zveřejňovány na internetových stránkách www.festivalunited.cz a na profilu sociální sítě Facebook. Na internetových stránkách je umístěn archiv nahrávek seminářů z předchozích ročníků a odkazy na podcastové platformy.

Organizační tým kromě dubnové akce připravuje letní třídenní festival UNITED. Ten se uskuteční od čtvrtka 22. 8. do soboty 24. 8. 2024 ve Vsetíně.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.