Daniela Hurtová nově povede křesťanský festival UNITED

UNITED

Organizátoři festivalu UNITED prostřednictvím sociálních sítí oznámili změnu ve vedení. Dosavadního ředitele Petra Húště střídá jeho kolegyně Daniela Hurtová.

Po deseti letech z pozice ředitele festivalu UNITED odchází jeden z jeho zakladatelů, Petr Húšť. Oznámil to v krátkém videu, kde zároveň představil svou nástupkyni. „Pro mě festival UNITED byl vždy rodinou. Vedení festivalu pro mě bylo výsadou, ale mám pocit, že nazrál čas, abych jeho vedení předal,“ sdělil Petr Húšť.

Daniela Hurtová v organizačním týmu působí téměř od samého začátku. V posledních letech se věnovala produkční činnosti a vedení propagace. Daniela je členkou Církve bratrské, je vdaná a má 3 děti.

Během předávání Daniela uvedla: „Já se na práci ve vedení festivalu moc těším. Jsem ráda, že můžu být součástí takového týmu. Jsem ráda, že si festival po celou dobu drží hodnoty. Vždy pro mě má velký význam, když hledáme společně Pána Boha. Když jemu dáváme prostor a můžeme vidět, jak přináší změnu do našich životů.“

„Nacházíme se ve zvláštní době, kdy nevíme, co bude za týden, za měsíc. Už vůbec si nedokážeme představit, jak bude vypadat celé léto. S touto vyhlídkou festival připravujeme. Musíme být všichni trpěliví a vyčkat si na opatření, která budou v létě platná,“ dodala dále nová ředitelka.

UNITED je křesťanský open-air festival s dramaturgicky různorodým programem. Ten kromě hudebních vystoupení zahrnuje semináře, workshopy, službu modliteb a duchovního poradenství, divadlo, filmové projekce, dětskou scénu a sporty.

V loňském roce akce uskutečnila formou přímých přenosů. Letošní ročník festivalu UNITED je plánován v termínu 19. – 21. 8. 2021. Aktuality a další informace ohledně příprav jsou zveřejňovány na internetových stránkách www.festivalunited.cz a na profilu sociální sítě Facebook.

Krátké video z předání: YouTube

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.