Inline festival opět v Česku

inline

V dubnu se v obchodním centru Galerie Harfa uskuteční již třetí ročník největšího setkání bruslařů v Česku. Kromě plánovaných exhibic profesionálních jezdců si budou moci návštěvníci vyzkoušet nově modely bruslí a koloběžek.

 

V pražském OC Galerie Harfa se sjedou opět hvězdy ze světa inline bruslařů. Lákadlem pro veřejnost je především exhibice profesionálních jezdců na U-rampě a Street zóně na aggressive bruslích. Svou účast přislíbili také profesionální jezdci věnující se speedskatingu, rollerderby a freestyle scooteringu.

Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost otestovat nové modelové řady kolečkových bruslí a koloběžek zdarma. Ti, co vyzkoušené brusle následně vyhodnotí, budou prostřednictvím odevzdaného hodnotícího letáku zařazeni do slosování o ceny. Na své si přijdou i děti, které čeká na střešním hřišti dovednostní soutěž o věcné ceny. Na festivalu budou přítomni zástupci všech významných výrobců z oblasti inline sportu.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.