Britská hvězda Jessie J poprvé v ČR

Jessie J

Potvrzeno! Spolu s dalšími hvězdnými jmény vystoupí na Colours of Ostrava 2018 i britská zpěvačka Jessie J, která patří k největším hvězdám současnosti. V České republice veřejně vystoupí vůbec poprvé a rovnou s novým dlouho očekávaným čtvrtým albem.

Jessie J prodala miliony alb a její hity jako Price Tag, Domino nebo Bang Bang se držely na prvních místech hitparád po dlouhou dobu. Britské zpěvačka zvítězila v anketě BBC Sound of 2011, zpívala pro královnu, získala Brit Awards, dokonce 5x cenu MOBO a nominaci na ceny Grammy. Nyní přijede předvést svou show i na Colours of Ostrava a vůbec poprvé zavítá do České republiky.

“Jessie J vládne impozantním hlasem a její vystoupení jsou pověstná fantastickou koncertní show. Dokáže strhnout i ty největší davy, jako třeba v Glastonbury,” zdůrazňuje ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Na festival přiveze zpěvačka své dlouho očekávané čtvrté album pojmenované R.O.S.E. Jessie J vystoupila v roli porotkyně v britské pěvecké soutěži The Voice UK. Pomáhala psát sklady pro Miley Cyrus, Chrise Browna nebo pro zpěvačku Alicia Keys. Ze skladby Bang Bang, ke které přizvala i Arianu Grande a Nicki Minaj, se stal celosvětový hit. Sama je doma v popu, soulu, R&B, eletropopu a hip hopu.

Na Colours of Ostrava se k Jessie J připojí jména jako London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Paul Kalkbrenner, Cigarettes After Sex, Kaleo, Future Islands, Beth Ditto, Mura Masa, Ziggy Marley, Aurora, Calexico, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson a Slaves. Festival proběhne, jak již tradičně, v unikátním industriálním areálu Dolních Vítkovic v období 18. – 21. července 2018.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.