Nový ročník Colours of Ostrava, nová jména

Jóhann Jóhannsson

Nemůžete se dočkat, co přinese další ročník Colours of Ostrava? Festival je pro rok 2018 plánován od 18. do 21. července již tradičně v areálu ostravských Dolních Vítkovic. Mezi nejdříve potvrzené hosty se zařadil George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Slaves a Cigarettes After Sex. Na koho dalšího se můžete už teď těšít?

Poprvé v ČR se na letošním festivalu Colours of Ostrava představí jedna z nejúspěšnějších současných britských skupin London Grammar. Britské trio, skládající se ze tří spolužáků z vysoké školy – Hannah Reid, Dan Rothman a Dominic 'Dot' Major, okouzluje posluchače svou zasněnou atmosférickou hudbou a andělským hlasem zpěvačky Hannah Reid. V Ostravě se v létě představí se svým druhým albem „Truth Is A Beautiful Thing“, které vychází po 2leté pauze, kterou si trio naordinovalo po nebývalém úspěchu debutového alba „If You Wait“. V jejich hudbě se ale nic nezměnilo. Kytarista Dan s bubeníkem a klávesákem Dominicem zůstávají architekty melancholického soundu, který vytváří ideální prostor pro elektrizující hlas zpěvačky a textařky písní Hannah. “První album bylo mnohem více o vztazích - to druhé také, ale jiným způsobem. Je to spíše o vztahu, které máte sami se sebou, než o vztahu k někomu jinému. Vztah, který jsme měli my tři během turné, je také hodně o smyslu života obecně.”, vysvětluje Hannah.

London Grammar

Výjimečný zážitek čeká na návštěvníky při vystoupení podmanivého islandského skladatele a hudebníka Jóhanna Jóhannssona se smyčcovým kvartetem. Jóhannsson je držitelem Zlatého glóbu i nominací na Oscara, Grammy a BAFTA. Jon Hopkins posílá žánr elektronické hudby.
Čtyřdenní vstupenky jsou k dostání na oficiálních stránkách už nyní.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.