Čerstvý festivalový vítr od Piešťan

Sedmý ročník hudebního Grape festivalu vypadá dle line-upu na událost letošních prázdnin. Z nenápadné akce u slovenského lázeňského města Piešťany vyrostl festival evropského formátu s nepřeberným množstvím hudebních žánrů, především zaměřený na indie pop/rockovou a elektronickou scěnu.


Letos se festival koná 12.-13. srpna a návštěvníkům nabídne britskou kytarovou legendu Bloc Party, kanadské elektro mágy Crystal Castles a také 2 umělce, kterým minulý rok překazilo koncerty počasí: Talentovanou dánskou zpěvačku MØ a belgického producenta Borise Daenena aka Netsky.


Dále se představí australan Dub FX, který již před třemi roky poctil festival svým vystoupením, němečtí pop/folk/rockoví Milky Chance se svým hitem Stolen Dance s reggae a elektro prvky a další skvělí muzikanti jako Jake Bugg (UK), Kaytranada (CAN), Camo and Krooked (AT) nebo All Tvvins (IRL).


Česko-slovenskou hudební scénu zastoupí například Jana Kirschner, Midi Lidi, Skyline, Malata a Luno.
Mimo kvalitní hudbu bude pro návštěvníky připraveno samozřejmě zázemí stanového městečka se sprchami, pitnou vodou, wc a koši na tříděný odpad. Tento rok budou nově k dispozici bezpečnostní skříňky nebo možnost pronájmu stanu na místě pro 2-5 osob.

Vstupenky:

Permanentka
do 12.8.2016: 50 €
na místě: 55 €
Jednodenní vstupenka (sobota): 45 € v předprodeji, 50 € na místě.
ZTP: 29 €
ZTP-S + doprovod: 50 €

Více info: http://www.grapefestival.sk/

 

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.