Hip Hop Kemp v roce 2015 přilákal 25000 lidí

Hip Hop Kemp

Hip Hop Kemp letos přilákal opět tisíce lidí. Hip Hop Kemp přinesl nejen skvělé koncertní show, ale také bohatý doprovodný program.

Nejočekávanějším čtvrtečním vystoupením byl rapper Yelawolf, který svou energickou show asi strhl každého. Lámání a zapalování mikrofonu, to vše si mnohatisícový dav užíval plnými doušky. Festival nabídl celkem na osmi scénách téměř 100 hodin hip hopu v podání více než pěti stovek interpretů. Velký úspěch u diváků sklidil slovenský zpěvák Majk Spirit. Ten představil několik nových písní. Nelze opomenout na vystoupení rodáka z Brooklynu Joey Bada$$. 

Návštěvníci z celého světa

Protože se jedná o největší akci tohoto formátu ve střední Evropě, publikum se skládalo z mnoha cizinců. Čtrnáctý ročník Hip Hop Kempu navštívilo 25 000 lidí. Ale nešlo jen o fanoušky z české republiky. Akci navštívilo mnoho Poláků, Slováků, Maďarů, Italů nebo Holanďanů.

Doprovodné akce  Hip Hop Kempu

Kromě hudebního programu si návštěvníci užívali několik bazénů. Jeden byl dokonce se skluzavkou z hangáru. Nemohli se mohli podívat na profesionální taneční vystoupení nebo vyzkoušet své dovednosti na rampě či na vodním surfu. Plný byl také hangár s pokerem, fotbálkem nebo pc hrami. Domů si návštěvníci odnášeli nahrávku, kterou si sami vytvořili.

Festival vyvrcholil sobotním vystoupením Kontrafaktu, Ghostface Killah, amerických PRhyme. Pomyslnou třešničkou na dortu byli bezpochyby Mobb Deep, kteří předvedli i působivou světelnou show.  Letošní ročník Hip Hop Kempu se bezpochyby zařadil mezi nejlepší festivaly ve svém oboru.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.