Vyfikněte se na své cesty

oblečení na cesty

Rádi cestujete a chcete si pořídit na své cesty co nejlepší vkusné oblečení? Poradíme vám, co si pořídit, abyste vypadali půvabně, ale zároveň se cítili příjemně. Protože abyste vypadali skvěle, není nutné se vzdávat svého pohodlí.

 

Materiál

Při výběru oblečení na cesty je důležité se především zaměřit na materiál, který nás ochrání před vzniklými změnami počasí, ale i výkyvy teplot během dne. Proto by oblečení mělo být prodyšné, nepřilnavé a nejlépe z přírodních vláken.

Bundy do každého počasí

Do svého zavazadla byste zaručeně měli sbalit bundu, kterou využijete nejen v teplejších dnech, ale především v těch chladnějších. Jelikož zimní bundy v zavazadle zaberou spousty místa, tak bychom pro účely cestování zvolili spíše skladnější typy. Vhodným řešením mohou být dámské či pánské jarní bundy nebo vesty. Jsou lehké a při cestách vás nebudou příliš zatěžovat.

Teplé oblečení

Dále by ve vašem zavazadle nemělo chybět teplé oblečení. Ať už se chystáte kamkoliv, je dobré mít u sebe pár kousků, které zahřejí. Na cestě vás určitě zahřejí dámské i pánské mikiny či svetry. Nejlepším řešením je mikinu či svetr sbalit do příručního zavadla a jednu si obléci rovnou na sebe, jelikož v dopravních prostředcích bývá chladno, tak aby vám po cestě nebyla zima a neprochladli jste.

Lehké oblečení

Pokud se chystáte do teplých krajin, tak ve vašem kufru nesmí chybět lehké oblečení. Dámy by do svých zavazadel měly přibalit nejmódnější dámská trička, topy či halenky. To samé platí i pro pány. Ukažte se v nejlepších trendech!

Tip: Nezapomeňte ani na vkusné plavky a kraťásky!

Obuv

Boty jsou na vašich cestách vůbec nejdůležitějšími. Pořiďte si na svou dovolenou boty, ve kterých se budete cítit hlavně pohodlně, protože co je více nepříjemné, než když máte po výletě nohy plné puchýřů. Proto výběr bot nepodceňujte, ať si dovolenou můžete užít se vším všudy. Volili bychom do kufru sbalit především vycházkovou obuv a na pláž klasické žabky.

A co si balíte na dovolenou vy?

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.