Kam vyrazit na dovolenou

Kam vyrazit na dovolenou

Vybírat dovolenou nemusí být vzhledem k současným možnostem tak jednoduché. Nabídka destinací kam vyrazit je totiž široká a rozhodnout se pro tu správnou dovolenou může být nadlidský úkol.

Ať už se rozhodujete, že pojedete na lyže nebo se válet k moři, přinášíme vám tipy kam vyrazit na dovolenou, která vás zaručeně nezklame.

Katalog dovolených vám pomůže vybrat tu správnou destinaci

Co to vlastně je, ten katalog dovolených. V jednoduchosti vám nabídne přehled těch nejoblíbenějších a nejlepších míst, které jsou vhodné pro válení u vody nebo k lyžování. Jediné co musíte udělat, je zadat termín vaší dovolené a případně zemi, kterou byste rádi navštívili. Zbytek udělá katalog za vás. Ukáže vám ty nejoblíbenější místa v dané zemi a možnosti, které nabízí.

Kam vyrazit na dovolenou

Jakou dovolenou si vybrat

Evropa nabízí stovky nádherných míst, kde se zastavil čas a jsou ideální pro krásnou dovolenou. Jedním z takových míst je Kypr. Tento největší ostrov ve Středozemí nabídne vše co potřebujete. Dovolená pro vás bude skutečnou oázou klidu a pohody. Od romantických zákoutí až po ruch města s řadou výtečných restaurací, diskoték a barů. Pokud máte rádi dovolenou nabitou zážitky a chcete něco nového poznat, určitě navštivte Larnaku nebo Agia Napa. Tyto dvě města jsou turistickému ruchu zaslíbené.

Další možností, kam vyrazit na dovolenou je Itálie. Spousta lidí si řekne, že tuto zem zná i poslepu. Itálie je však rozmanitou zemí, kde jednu chvíli lenošíte u moře a za několik dalších minut se oddáváte lyžování na ledovci. Jaká jiná země vám může tento komfort nabídnout?

Jste temperamentní a rádi byste chtěli zažít čirou energii? Potom je pro vás ideální Španělsko a konkrétně Mallorca, Ibiza nebo Kanárské ostrovy. Tyto místa jsou napěchované vyhlášenými bary, diskotékami a restauracemi. Pro všechny milovníky aktivní dovolené, je Španělsko rájem na zemi a k moři to není nikdy daleko.

Kam vyrazit na dovolenou

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.