Stylovou letní dovolenou zažijete na střechách New Yorku

New York

Chystáte se vyměnit klasickou letní dovolenou u moře za něco speciálního? Pokud ano, máme pro vás neotřelý tip, jak si užít horkou letní atmosféru přímo v srdci milionové metropole – New Yorku.

 

Dovolená v New Yorku

S příchodem léta a slunného počasí se totiž střechy vysokých newyorských budov proměňují ve stylové kluby a bary, které svým hostům nabízejí nejen kvalitní nápoje, stylovou hudbu a možnost osvěžit se v střešních bazéncích, ale hlavně jedinečný výhled na dech beroucí panoramata velkoměsta. British Airways vás provede těmi nejstylovějšími střešními bary Manhattanu a doporučí vám rezervovat si zdarma při odletu sedadlo u okénka, jelikož pohled na letní New York si z ptačí perspektivy navždy zamilujete.

230 Fifth Rooftop Bar

Přímo uprostřed Manhattanu se nachází největší střešní bar v New Yorku - 230 Fifth Rooftop Bar. Pohled z něj na město vás naprosto okouzlí – všude kolem vás se budou tyčit obrovské budovy a po setmění pochopíte, proč se o New Yorku říká, že nikdy nespí. Vyberte si z široké nabídky lahodných koktejlů nebo si dejte večeři a spolu s ní si vychutnejte i naprosto jedinečnou atmosféru, kterou zažijete jenom v New Yorku. Střešní podnik je vybaven deštníky pro případ přílišného slunce nebo deště, a v případě chladných večerů je částečně krytý, takže si zde skvělou atmosféru můžete v pohodlí užít za jakéhokoli počasí.

Gansevoort Meatpacking

Ve spodní části Manhattanu v Meatpacking District narazíte na další legendární střešní podnik – Gansevoort. Pokud si chcete užít jedinečnou party v oblacích plnou zábavy, skvělého jídla a pití, je právě pro vás tento bar tou správnou volbou. Kromě skvělého výhledu do všech světových stran se zde můžete těšit na venkovní BBQ, bazén, profesionální DJs a skvělou zábavu až do ranních hodin. Pokud vám to čas dovolí, objednejte se také do místního wellness – s výhledem na řeku Hudson si masáž užijete jako nikdy před tím.

New York

Roof Garden Cafe a Martini Bar

Toužíte po klidnější atmosféře, ale chcete být stále blízko centra dění? Navštivte Roof Garden Cafe na střeše Metropolitního muzea. To se nachází blízko Central Parku, a z jeho střechy uvidíte celý Manhattan jako na panoramatickém obrázku. Toto místo je ideální na snídani, brunch, odpolední kávu či první drink večera, a děti jsou zde vždy vítané. Scházejí se zde milovníci umění z celého světa, takže pokud máte rádi atmosféru prodchnutou uměním, jste zde správně.

Gallow Green

Tento bar je mezi Newyorčany hitem letošního léta! A není divu – těžko byste tipli, že takový podnik může vzniknout na střeše hotelu The McKittrick. Jedinečný rustikální styl včetně dřevěných lavic, množství kvetoucích tulipánů a další zeleně, originální nabídky občerstvení a drinků dělá z tohoto nováčka mezi newyorskými podniky oprávněně černého koně letní sezóny. Užijte si pohled na New York z podniku, jehož atmosféra vám bude připomínat pohodu venkova.

susenky

 

Reklama3 dole

Neverland – zážitkový magazín

Nezávislý magazín o zážitcích, cestování, zážitkové gastronomii, kulturních událostech a festivalovém dění. Tipy a články o jak využít volný čas a jak mít i zážitky  na které se dá vzpomínat.